{$lang.przejdz_do_tresci}

Ochrona róznorodnosci biologicznej na obszarach lesnych, w tym w ramach sieci Natura 2000 - promocja najlepszych praktyk

Szukaj

,,

Zapraszamy do galerii zdjęć z planu filmowego!

,,
Zapraszamy do galerii zdjęć z planu filmowego!

Kolejny etap realizacji zdjęć do filmów edukacyjnych dla projektu LIFE+ zakończony. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z planu.

W ciągu ostatnich kilku tygodni na zlecenie Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych ekipa Telewizji Polskiej realizowała odcinki do naszego cyklu 11 filmów edukacyjnych.  W trakcie intensywnych dni zdjęciowych w czerwcu ekipa TVP odwiedziła między innymi Ośrodek ochrony Głuszca w Nadleśnictwie Wisła, Centrum Edukacji w Suchym Młynie, a także Nadleśnictwo Lutowiska i Włocławek.  Na planie zdjęciowym pojawiły się takie osoby jak Zbigniew Zamachowski, Agata Kulesza i Anna Dymna.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia zdjęć z planów zdjęciowych realizowanych na terenie nadleśnictw – miejsc realizacji najlepszych praktyk ochrony gatunków i siedlisk.

{$lang.przeczytaj_tresc_ponownie}

Projekt „Ochrona różnorodności biologicznej na obszarach leśnych, w tym w ramach sieci Natura 2000
– promocja najlepszych praktyk” (Best for Biodiversity) finansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach instrumentu finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Lasów Państwowych.

Centrum Koordynacji
Projektów Środowiskowych
,
ul. Stawki 2, piętro 20,
00-193 Warszawa
tel.: 22 318 70 82
fax.: 22 318 70 98
e-mail: centrum@ckps.lasy.gov.pl